Web a webové stránky

Web neboli WWW, je zkratka pro World Wide Web. Což je služba sítě internet, sloužící k přenosu dokumentů, taktéž známých jako webové stránky, které jsou uloženy na webovém serveru v podobě souborů zapsaných ve specifickém jazyce (X)HTML (Hyper Text MarkUp Language).

Jedná se o celosvětovou síť souborů, ve svém doslovném překladu celosvětovou "pavučinu". Je nutné si ale uvědomit, že web není v žádném případě synonymum pro internet. Web je pouze podmnožinou a službou poskytovanou právě v rámci sítě internetu.

Označení web zde budeme používat jakožto souhrnné označení více stránek nacházejících se na stejné doménové adrese (webovém serveru) v příslušné struktuře. Jedná se tedy o hlavní stránku tzv. home page a veškeré další podstránky. Ve stejném významu pak bude používáno spojení webové, internetové nebo www stránky. Tyto stránky obsahují informace ve formě textu, aplikací a multimediálních souborů.

Číst 771 krát Naposledy změněno pondělí, 22 září 2014 08:24

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz