proObcany.cz

logo

Adresa:

Korespondenční adresa:
Tyršova 609
Milovice 289 24

email: kurzy@proobcany.cz
tel.: +420 773 047 420

web: www.proobcany.cz

Profil společnosti

Našim cílem je seznámit širokou neodbornou veřejnost se základy práva, se kterými se občan může setkat v průběhu celého života. Smyslem těchto stránek je poskytovat komplexní a aktuální informace prostřednictvím našich článků, které si můžete přečíst zdarma. Neaktuální příspěvky jsou mazány. Projekt proObčany.cz také podporuje výuku a pochopení výkladu na našich seminářích k aktuálním právním problémům a to za ceny, které si může dovolit opravdu každý.

Mino jiné Vám budeme předkládat informace z trestního a přestupkového práva, správního práva, zákona o obchodních korporacích a družstvech ale hlavně z nového občanského zákoníku a exekutorského řádu.

Aktuální články společnosti


Kurzy společnosti


O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz