pyramidasro.cz

logopyram

Adresa:


Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o.
Karlštejnská 30
158 00 Praha 5 - Jinonice

Tel.: 251 611 455, 251 612 282
Mobil: 739 571 753
E-mail: institut@pyramidasro.cz

web: www.pyramidasro.cz

Profil společnosti

Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o. je zavedeným, špičkovým poskytovatelem firemního vzdělávání na míru. Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost, zaměřená na školení a trénink pracovníků všech typů organizací.

Za 22 let činnosti jsme vyvinuli širokou škálu programů a specifických modulových témat, které vždy vytváříme na základě identifikace aktuálních potřeb a požadavků našich klientů.

Potřebujete-li vědomosti, předáme Vám je poutavou formou. Pokud Vám chybí některé dovednosti, natrénujete je u nás. Jestli chcete udělat něco se sebou, se svou prací, svými lidmi nebo se svou firmou, budeme Vás inspirovat, povzbuzovat, energizovat a koučovat tak, abyste toho dosáhli.

Budeme s Vámi mluvit a opravdu Vám naslouchat. V Pyramidě platí pravidlo: "Vše, co zde řeknete, může být použito ve Váš prospěch ... a také bude!". Společně najdeme příčiny případných nedostatků a cesty k jejich překonání. Zejména si u nás uvědomíte svůj potenciál, své nejsilnější stránky a to, jak s nimi pracovat, jak jich co nejlépe využívat k dosažení svých cílů. Přidaná hodnota toho, co získáte, je nejen poznání a schopnost poznatky používat, ale také udělat svůj život smysluplným a profesně i lidsky úspěšnějším.

Aktuální články společnosti


Kurzy společnosti


O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz