VarimeDoma.cz

logovarime

Adresa:

E-mail: 
Mobil: +420 773 047 420

web: www.varimedoma.eu

Profil společnosti

Smyslem našeho projektu prezentovaného na stránkách www.varimedoma.eu je přiblížit jednoduše a přehledně způsoby úpravy jednotlivých pokrmů světových kuchyní. Chceme dokázat široké veřejnosti že vařit jde zdravě,jednoduše,chutně a s minimálními náklady.

Naši kuchaři jsou dlouholetí kuchaři a instruktory největší pražské školy vaření. Recepty a video návody zde uvedené, jsou prověřenými recepty a lze je snadno připravit v běžných domácích podmínkách za použití běžně dostupných surovin. Naši kuchaři jsou Vám také k dispozici pro přípravu pokrmů na Vašich domácích akcích nebo na telefonu prostřednictvím služby CHEF HELP LINE

Aktuální články společnosti


 

Kurzy společnosti


O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz