Nový občanský zákoník pro příslušníky POLICIE!

Cílem našeho kurzu je informovat strážníky obecní (městské) POLICIE o legislativních a praktických novinkách. V kurzu je mimo jiné obsažen výklad nových ustanovení zákona č. 89/2012 Sb. – OBČANSKÝ ZÁKONNÍK který je právně účinný od 1.1.2014. Kurz je určen zaměstnancům obcí zařazených do obecní policie, kteří mají zájem o další vzdělávání ve své profesi.

Náš kurz základní přípravy ke zkoušce Vás komplexně seznámí s novým občanským zákoníkem k problematice práce u obecní policie..
V tomto jedno-denním kurzu budou posluchači pomocí projekční a prezenční techniky seznámeni se všemi novými zákony a trendy. Obsahem kurzu jsou tyto zákony a další praktické věci
Naše studenty seznamujeme s problematikou poutavým a srozumitelným způsobem a to tak, aby bylo možné po kurzu nově nabyté zkušenosti ihned aplikovat v praxi.
Našim studentům poskytujeme již před samotným kurzem veškeré studijní materiály, a to včetně skript, přístupu k výukovým videím a dalším materiálům.
Naši lektoři jsou bývalí dlouholetí policisté se zahraničními zkušenostmi. Všichni naši lektoři mají právní vzdělání a jsou autorizovanými osobami pro provádění zkoušek Strážný a Detektiv koncipient, dle národní soustavy kvalifikací.

Číst 714 krát Naposledy změněno neděle, 21 září 2014 21:47

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz