Vyberte si kurz dle kategorie

KURZ PRVNÍ POMOCI PRO ZAMĚSTNANCE CIVILNÍCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB

Cílem kurzu je seznámit posluchače se zdravotními situacemi, se kterými se můžou zaměstnanci security ve službě dostat nejčastěji do styku. Smyslem kurzu je naučit posluchače provést rychlou diagnostiku a následné vyhodnocení stavu nemocného. V kurzu jsou probírány stavy bezprostředně život ohrožující život a první pomoc v před nemocniční péči. Součástí kurzu jsou i modelové situace s použitím zdravotnického materiálu.
Pozn.
ZAKOUPENO: 0 x
Minimum osob pro realizaci v jednom kurzu je 8 .
Cena:
Cena za 1 osobu včetně DPH
(Množstevní slevy viz. detail)1600 Kč
Detail kurzu

Kurz je určen:


Zejména zaměstnancům civilních bezpečnostních služeb, kteří se potřebují ze zdravotní části připravit k vykonání zkoušku Strážný a detektiv koncipient. Kurz je vhodný také k průběžnému opakovaní získaných znalostí a k seznámení se novými trendy v poskytnutí účinné první pomoci.

Forma kurzu:


Kurz je přednášen za pomocí výpočetní a projekční techniky, (PowerPoint prezentace, video ukázky) a speakeru.

Rozsah kurzu:


Kurz je rozložen do jednoho vyučovacího dne, který se skládá z osmi vyučovacích hodin. Vyučovací hodina trvá 50 minut (10 min. je tvořeno přestávkou) :

1. den výuky

1. hodina – – úvod do anatomie a fyziologie
2. hodina – kolapsové stavy, mdloba, bezvědomí
3. hodina – traumatologie
4. hodina – krvácení
5. hodina – popálení, poleptání, podchlazení
6. hodina – epilepsie, diabetes, mozkové příhody
7. hodina – alkohol, drogy - agresivita, komunikace, psychologie
8. hodina – shrnutí tématu, diskuze

Studijní pomůcky:


Studijní skripta jsou standardně zahrnuta v ceně kurzu a jsou složeny z tištěných skript v rozsahu 50 stran vázaného textu a CD – které obsahuje další podklady ke studiu.

Cena za každého dalšího účastníka, kterého přihlásíte:


2 – 4 účastníci: 1.400,- s DPH

5 a více účastníků: 1.200,- s DPH

(MNOŽSTEVNÍ SLEVA JE AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁVÁNA DO VAŠÍ OBJEDNÁVKY)


Délka kurzu
  • 1 den

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz