Vyberte si kurz dle kategorie

KURZ PROBLEMATIKY OCHRANY A ZÁSAHU NA VEŘEJNÝCH AKCÍCH

Cílem kurzu je seznámit posluchače s problematikou ochrany a zásahu při konání veřejných akcí (koncerty, sportovní utkání). Kurz je rozdělen na dvě části, část teoretickou a část taktice zásahu při konání veřejných akcí. V teoretické části jsou probírány právní náležitosti sebeobrany.
Pozn.
ZAKOUPENO: 0 x
Minimum osob pro realizaci v jednom kurzu je 8 .
Cena:
Cena za 1 osobu včetně DPH
(Množstevní slevy viz. detail)1600 Kč
Detail kurzu

Kurz je určen:


Zejména zaměstnancům civilních bezpečnostních služeb, kteří se potřebují zdokonalit v taktice pohybu a zásahu v objektech. Kurz je vhodný také jako doplňující příprava na zkoušku strážný a detektiv koncipient v rozsahu hodnotících kritérií uvedených v hodnotícím standardu dílčí kvalifikace Strážný – Detektiv koncipient.

Forma kurzu:


V teoretické části kurzu je tento kurz přednášen za pomocí výpočetní a projekční techniky, (PowerPoint prezentace, video ukázky) a speakeru.

Rozsah kurzu:


Kurz je rozložen do jednoho vyučovacího dne a skládá se z devíti vyučovacích hodin. Vyučovací hodina trvá 50 minut (10 min. je tvořeno přestávkou).

1. den výuky

1. hodina – Právní základ – okolnosti vylučující protiprávnost
2. hodina – Právní základ – okolnosti vylučující protiprávnost
3. hodina – Právní základ – omezení osobní svobody,
4. hodina – Osobní a bezpečnostní prohlídka
5. hodina – Prevence krizových davových situací
6. hodina – Taktika zásahu v krizových davových situacích
7. hodina – Taktika zásahu v krizových davových situacích
8. hodina/ praktická – První pomoc po použití obranných prostředků
9. hodina/praktická – První pomoc po použití obranných prostředků

Studijní pomůcky:


Studijní skripta jsou standardně zahrnuta v ceně kurzu a jsou složeny z tištěných skript v rozsahu min 50 stran vázaného textu a CD – které obsahuje další podklady ke studiu.

Cena za každého dalšího účastníka, kterého přihlásíte:


2 – 4 účastníci: 1.400,- s DPH

5 a více účastníků: 1.200,- s DPH

(MNOŽSTEVNÍ SLEVA JE AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁVÁNA DO VAŠÍ OBJEDNÁVKY)


Délka kurzu
  • 1 den

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz