Vyberte si kurz dle kategorie

KURZ STŘELECKÉ PŘÍPRAVY K ZÍSKÁNÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU

Cílem kurzu je připravit posluchače ke zkoušce k získání zbrojního průkazu skupin A,B,C,D,E. Smyslem kurzu je nejen zvládnutí teoretické části zkoušky ale především naučit posluchače bezpečné manipulaci se zbraní.
Pozn.
ZAKOUPENO: 0 x
Minimum osob pro realizaci v jednom kurzu je 8 .
Cena:
Cena za 1 osobu včetně DPH
(Množstevní slevy viz. detail)1600 Kč
Detail kurzu

Kurz je určen:


Zejména zaměstnancům civilních bezpečnostních služeb, kteří potřebují získat zbrojní průkaz a to nejen ke své práci

Forma kurzu:


Tento kurz je specifický především tím, že je každému posluchači věnována individuální péče. Součásti kurzu je i předvedení bezpečné manipulace se všemi druhy zbraní, které jsou součástí zkoušky k získání zbrojního průkazu.

Rozsah kurzu:


Kurz je rozložen do čtyř vyučovacích dnů. Každý vyučovací den se skládá z osmi vyučovacích hodin. Vyučovací hodina trvá 50 minut (10 min. je tvořeno přestávkou) :

1. vyučovací den – Testové otázky ke zkoušce k získání zbrojního průkazu
2. vyučovací den  Testové otázky ke zkoušce k získání zbrojního průkazu
3. vyučovací den – Bezpečná manipulace se zbraněmi
4. vyučovací den – Nácvik se zbraní a opakování

Studijní pomůcky:


Studijní skripta jsou standardně zahrnuta v ceně kurzu a jsou složeny z tištěných skript a CD – které obsahuje další podklady ke studiu.

Cena za každého dalšího účastníka, kterého přihlásíte:


2 – 4 účastníci: 1.400,- s DPH

5 a více účastníků: 1.200,- s DPH

(MNOŽSTEVNÍ SLEVA JE AUTOMATICKY ZAPOČÍTÁVÁNA DO VAŠÍ OBJEDNÁVKY)


Délka kurzu
  • 4 dny

O NÁS

Naše firma se zabývá poskytováním a zprostředkováním firemních, odborní a zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých v nejrůznějších oborech. Jako doplňkové studijní materiály a inspirace Vám poslouží odborné online magazíny z oblasti PR, HR, marketingu, firemního vzdělávání, IT, security služeb, práva, ale i např. vaření nebo psychologie. Neváhejte navštívit proExperty.cz, proObcany.cz, VarimeDoma.eu a následně si vybrat dle Vašeho zájmu kurz či školení v našem Eshopu a i když si nevyberete ihned, neváhejte nás oslovit a my Vám vytvoříme vzdělávací akce na míru!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Spolupracujeme

firemniturnaje.cz